top of page
iStock-1325196791.jpg

BEYAZ EŞYA ARIZALARI

Beyaz eşya servisi hizmeti genç ve dinamik kadro ile İstanbul'da bir çok semt için profesyonel olarak sunulmaktadır. Garantisi bitmiş buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve çamaşır kurutma makinesi cihazları için 1 yıl parça garantili olarak servis hizmeti sunulmaktadır.

Garantisi bitmiş cihazı için her zaman yetkili servisleri aramanız gerekmektedir. Yetkili servis sorununuzu çözmezse veya farklı çözümler isterseniz, 0212 269 57 34 numaralı telefondan beyaz eşya servisi arayıp randevu alabilirsiniz.

Beyaz eşya servisleri alanında uzman ve sürekli aldıkları eğitimle yeni teknolojiye ayak uydurabilen ekiplerden oluşan firma, her markada uzman beyaz eşya tamircilerini bünyesinde barındırmaktadır. Beyaz eşya servisince yapılan servis işlemlerine 1 yıl parça garantisi vermektedir. Beyaz eşya servisini arayarak buzdolabında çıkan arızalarda servis isteğinde bulunabilirsiniz. Çamaşır makinenizde oluşan tambur dönmemesi, kart arızası, programın çalışmaması gibi arızalarda beyaz eşya servisini arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Beyaz eşya servisi bulaşık makinenizde, fırınınızda, ocağınızda arıza çıkması durumunda hızlı ve hesaplı şekilde servis hizmeti verir. Servis isteklerinizi 0212 269 57 34 numaralı telefondan iletebilirsiniz.

Beyaz eşya servisi hizmetini gün içerisinde parça garantili olarak sunmaktadır. Ödemelerinizi isterseniz peşin isterseniz kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Beyaz eşya arızaları kullanıma dikkat edilerek basit bir şekilde çözülebileceği gibi daha karışık ve ancak servisin giderebileceği arızalarda olabilir. Sorunu kendiniz halletmeden önce muhakkak ürününüzün yetkili servisine danışmanızda fayda vardır.

bottom of page