top of page
iStock-1309386180.jpg

BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

Alanında uzman, genç ve tecrübeli teknik kadromuz ile sizlere kaliteli hizmet anlayışımızın ayrıcalıklarını yaşatmaktayız. Uzun yıllardan bu yana hizmet vermekte, kendimizi daima yenilemekteyiz. En iyi ekipmanlar ve en kaliteli yedek parçalarla beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Her marka ve her modele uygun hizmet vermekte, hizmetlerimizde kesin çözümler sağlamaktayız. Bulaşık Makinesi teknik servisimiz İstanbul'un dört bir yanında 7/24 çalışmalarını sürdürmektedir. Ar Soğutma Servis bütün hizmetlerini, ekonomik fiyat aralıklarında gerçekleştirmektedir. Bulaşık Makineniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda bizimle iletişime geçebilir, profesyonel destek sağlayabilir ve kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Neden Su Almaz?

Bulaşık makinesi çalışmıyorsa, prizde enerji olmayabilir. Kapı sivici arıza yapmış ve kilit çalışmıyor olabilir. Su seviye anahtarı bozulmuş, sernoit valf düzeneği arızalanmış olabilmektedir. Alt hazneye fazla su dolması durumunda, bulaşık makinesi su almayabilir ve çalışmayabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel destek sağlamalı ve işin uzmanından yardım istemelisiniz.

Bulaşık Makinesi Neden Ses Yapmaktadır?

Program motoru aşındıysa ve sülkülasyon motorunun rulmanları yerinden oynadıysa bulaşık makinesi ses çıkarabilmektedir. Ses çıkartan makineler yaşam alanlarımızda huzursuz olmamıza ve gündelik işlerimize odaklamamamıza neden olmaktadır

 

Makine Neden Sürekli Su Alır?

Su seviye anahtarı ve selolit valf düzeneği arızalıysa makine sürekli su alabilir. Su seviye hortumunun bozulması, delinmesi ve yerinden oynaması durumunda da makine sürekli olarak su almakta, kısa süre sonra da işlevini yitirmektedir. Makinenizin ömrünü uzatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Makine Programı Neden Düzgün Çalışmamaktadır?

Program cihazı arıza yaptıysa, termostat işlevini yitirdiyse, rezistans bozulduysa makine çalışır durumda olsa dahi programa geçmemektedir.

Düzgün Yıkanmayan ve Kurumayan Bulaşıkların Nedeni

Rezistans, termostat ve program cihazı arızalıysa, fıskiyeler dönmüyorsa ve tıkanmışsa, sirkülasyon motorunda problem varsa, su basıncı düşmüşse bulaşıklar düzgün yıkanmamakta ve kurumamaktadır. Bu durum birçok kişinin başına gelmekte, bulaşıkları tekrar tekrar yıkama gereksinimi duymaktadır. Bu durumda su israfına ve maddi kayıplara neden olmaktadır. Maddi kayıpların önüne geçmek için bulaşık makinesinin onarımını ve bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

Bulaşık makinenizin ömrünü uzatmak, profesyonel koşullarda bakım ve onarım hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

bottom of page