top of page
iStock-1129117264.jpg

Hakkımızda

AR SOĞUTMA SERVİS

Ar Soğutma Servis firmamız ; Beyaz eşya alanında, konusunda uzman ekibimiz ile teknik servis kapsamında bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Tüm marka beyaz eşya, klima, kombi servis hizmetleri sunmaktayız. Servis ihtiyacınız olduğu her zaman 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlık gerektiren teknik servis hizmetini siz müşterilerine en iyi şekilde işinde profesyonel ekibimizle sunmaktayız. Teknik servis, bakım, onarım ve tamir işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Genç ve dinamik servis yapısıyla firmamız klima servisi, kombi servisi ve beyaz eşya servis işlemleri için hızlı ve kaliteli servis çözümleri üretmektedir. Klimalarınızın bakım, onarım, söküm ve montaj işlemleri, bakır boru tesisatı işlemlerinin tamamı servisimizce yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı ve onarımı ile petek bakımı işlemleri profesyonel cihazlar vasıtasıyla kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Beyaz eşyalarınız için bizi aradığınız gün içerisinde hızlı bir şekilde servis hizmeti verilir.

iStock-928084674.jpg

Beyaz Eşya, Klima, Kombi Servisi

Ar Soğutma Servis olarak; uzum yıllardır tüm İstanbul genelinde beyaz eşya, klima ve kombi teknik servisi olarak 7/24 İstanbul'un tüm ilçelerine servis araçlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen kadromuzla kurumsal, garantili, hızlı ve kesin çözümler sunmaktayız.

Ar Soğutma Servis olarak yıllardır bu sektörün içerisindeyiz ve siz değerli müşterilerimizden memnuniyetini ödün vermeden karşılamaktayız. Size en hızlı hizmeti vermek için daima deneyimli ve gerekli bilgi ve donanıma sahip personellerimizle iş yapmaktayız. Yetkili servis tekelinden sizleri kurtararak, en iyi fiyatlara en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

bottom of page