top of page
iStock-1129117264.jpg

BEŞİKTAŞ BEYAZ EŞYA SERVİSİ

beşiktaşbeyazeşyaservisi.jpg

Marka Fark Etmeksizin Tüm Beşiktaş Genelinde; Beyaz Eşya, Klima, Kombi Arızalarında Özel Servis, Tamir, Bakım ve Onarım Hizmetleri Sunmaktayız.

Beşiktaş Beyaz Eşya Servisi firmamız; Beyaz eşya alanında, konusunda uzman ekibi ile teknik servis hizmetlerinde servis, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Tüm markalar için beyaz eşya servis hizmetleri sunmaktayız. Servis ihtiyacınız olduğu her zaman 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlık gerektiren teknik servis hizmetini siz müşterilerine en iyi şekilde işinde profesyonel ekibimizle sunmaktayız. Teknik servis, bakım, onarım ve tamir işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Genç ve dinamik servis yapısıyla firmamız  Beşiktaş beyaz eşya servis işlemleri için hızlı ve kaliteli servis çözümleri üretmektedir. Beyaz eşyalarınız için bizi aradığınız gün içerisinde hızlı bir şekilde servis hizmeti verilir. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen kadromuzla kurumsal, garantili, hızlı ve kesin çözümler sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizden memnuniyetini ödün vermeden karşılamaktayız.

Ar Soğutma Servis olarak yıllardır bu sektörün içerisindeyiz ve siz değerli müşterilerimizden memnuniyetini ödün vermeden karşılamaktayız. Size en hızlı hizmeti vermek için daima deneyimli ve gerekli bilgi ve donanıma sahip personellerimizle iş yapmaktayız. Yetkili servis tekelinden sizleri kurtararak, en iyi fiyatlara en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

bottom of page