top of page
istanbulklimaservisi

SARIYER KLİMA SERVİSİ

sarıyerklimaservisi.jpg

Marka Fark Etmeksizin Tüm Sarıyer Genelinde; Beyaz Eşya, Klima, Kombi Arızalarında Özel Servis, Tamir, Bakım ve Onarım Hizmetleri Sunmaktayız.

Sarıyer Klima Servisi firmamız; Klima alanında, konusunda uzman ekibi ile teknik servis hizmetlerinde servis, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Tüm markalar için klima servis hizmetleri sunmaktayız. Servis ihtiyacınız olduğu her zaman 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlık gerektiren teknik servis hizmetini siz müşterilerine en iyi şekilde işinde profesyonel ekibimizle sunmaktayız. Teknik servis, bakım, onarım ve tamir işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Genç ve dinamik servis yapısıyla firmamız  Sarıyer Klima Servis işlemleri için hızlı ve kaliteli servis çözümleri üretmektedir. Klimalarınız için bizi aradığınız gün içerisinde hızlı bir şekilde servis hizmeti verilir. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen kadromuzla kurumsal, garantili, hızlı ve kesin çözümler sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizden memnuniyetini ödün vermeden karşılamaktayız.

Ar Soğutma Servis olarak yıllardır bu sektörün içerisindeyiz ve siz değerli müşterilerimizden memnuniyetini ödün vermeden karşılamaktayız. Size en hızlı hizmeti vermek için daima deneyimli ve gerekli bilgi ve donanıma sahip personellerimizle iş yapmaktayız. Yetkili servis tekelinden sizleri kurtararak, en iyi fiyatlara en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

bottom of page